HESABIM
Üye Ol

Bakış Açısı’nın Bu Haftaki Konuğu Hakan Eşme

Bakış Açısı’nın Bu Haftaki Konuğu Hakan Eşme

Bakış Açısı’nda bu hafta, plastik atıkların çevreye verdiği zarar ve toplumsal duyarlılığımız konuşulacak. Keşan FM’de Cuma günleri, canlı yayınlanan Bakış Açısı programının 11 0cak tarihli bölümünde , plastik atıkların çevreye verdiği zarar ve toplumsal duyarlılığımız konuşulacak. Yereldeki gelişmelerin yakından takip edildiği ve gündeme yansıyanların değerlendirildiği Bakış Açısı’nı, Gülin Akarca sunuyor. Bugün saat 14.00’te başlayacak programın...

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:261 defa okundu.

Bakış Açısı’nda bu hafta, plastik atıkların çevreye verdiği zarar ve toplumsal duyarlılığımız konuşulacak.

Keşan FM’de Cuma günleri, canlı yayınlanan Bakış Açısı programının 11 0cak tarihli bölümünde , plastik atıkların çevreye verdiği zarar ve toplumsal duyarlılığımız konuşulacak.

Yereldeki gelişmelerin yakından takip edildiği ve gündeme yansıyanların değerlendirildiği Bakış Açısı’nı, Gülin Akarca sunuyor.

Bugün saat 14.00’te başlayacak programın konukları ise; DOÇEK (Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği) Başkanı Hakan Eşme olacak.

Dinleyiciler, Keşan FM’in Whatsapp hattı  0549 537 26 36’ya soru ve görüşlerini, yazarak ya da sesli mesajla iletebiliyor.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı