HESABIM
Üye Ol

“Bakış Açısı”nın bu haftaki konukları, Mehmet Güneş Yılmaz ve Emre Şevik

“Bakış Açısı”nın bu haftaki konukları, Mehmet Güneş Yılmaz ve Emre Şevik

Keşan FM’de Cuma günleri, canlı yayınlanan “Bakış Açısı” programının bu haftaki konukları; CHP’den İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adayları Mehmet Güneş Yılmaz ve Emre Şevik olacak.   Yereldeki gelişmelerin yakından takip edildiği ve gündeme yansıyanların değerlendirildiği “Bakış Açısı”nı, Gülin Akarca sunuyor. 30 Kasım 2018 Cuma günü  saat 14.00’te başlayacak programda; CHP’den İl Genel Meclisi’ne aday...

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:50 defa okundu.

Keşan FM’de Cuma günleri, canlı yayınlanan “Bakış Açısı” programının bu haftaki konukları; CHP’den İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adayları Mehmet Güneş Yılmaz ve Emre Şevik olacak.

 

Yereldeki gelişmelerin yakından takip edildiği ve gündeme yansıyanların değerlendirildiği “Bakış Açısı”nı, Gülin Akarca sunuyor.

30 Kasım 2018 Cuma günü  saat 14.00’te başlayacak programda; CHP’den İl Genel Meclisi’ne aday adayı olan genç isimler Yılmaz ve Şevik ile aday adaylığı süreci, siyasette gençlerin rolü, Keşan ve kırsalın sorunları konuşulacak.

Dinleyiciler, Keşan FM’in Whatsapp hattı  0549 537 26 36’ya soru ve görüşlerini yazarak ya da sesli mesajla iletebiliyor.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı