HESABIM
Üye Ol

Bakış Açısı’nın konuğu, AK Parti’den Beyendik Belediye Başkan Adayı Ferat Gülver

Bakış Açısı’nın konuğu, AK Parti’den Beyendik Belediye Başkan Adayı Ferat Gülver

Keşan’ın tek radyosu olan Keşan FM, her hafta yayınlanan farklı formattaki programları aracılığı ile; siyasetten ekonomiye, spordan sağlığa, eğitimden sosyal yaşama varıncaya dek pek çok konunun öne çıkan isimlerini, dinleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Keşan FM’de Cuma günleri canlı yayınlanan ve Moderatörlüğünü Gülin Akarca’nın üstlendiği Bakış Açısı programının 15 Mart 2019 Cuma günkü konuğu,  AK...

Haberin Tarihi: 14 Mart 2019 - Okunma Sayısı:165 defa okundu.

Keşan’ın tek radyosu olan Keşan FM, her hafta yayınlanan farklı formattaki programları aracılığı ile; siyasetten ekonomiye, spordan sağlığa, eğitimden sosyal yaşama varıncaya dek pek çok konunun öne çıkan isimlerini, dinleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor.

Keşan FM’de Cuma günleri canlı yayınlanan ve Moderatörlüğünü Gülin Akarca’nın üstlendiği Bakış Açısı programının 15 Mart 2019 Cuma günkü konuğu,  AK Parti’nin Beyendik Belediye Başkan Adayı Ferat Gülver olacak.

Saat 14.00’te başlayacak programa, dinleyiciler, Keşan FM’in Whatsapp hattı 0549 537 26 36’ya soru ve görüşlerini yazarak ya da sesli mesajla iletebiliyor.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı