BAL Ligi 11.Grupta Haftanın Sonuçları ve Puan Durumu

kesanpostasi

BAL Ligi 11.Grubu’nda bu hafta sonunda oynana karşılaşmaların sonuçları ve son puan durumu şöyle;

kesanspor

Dikilitaş-Yenibosna: 0-3

Halide Edip Adıvar-Armutlu Belediyespor: 1-0

Tekirdağspor-Çerkezköyspor: 4-2

Bozcaadaspor-Keşanspor: 1-0

Edirnespor GK-Vefa: 4-0

Lüleburgazspor-Yeni Çanspor: 1-5

Yalovaspor-Babaeskispor: 1-2

PUAN DURUMU

TAKIMToplamİçerdeDışarda
OGBMAYPuanAVOGBMAYPuanAVOGBMAYPuanAV
1Edirnespor GK20146036448+321082020026+201064016422+12
2Halide Edip Adıvar SK201352361144+251064014422+101071222722+15
3Yenibosnaspor20115421938+12106318221+61052313717+6
4Tekirdağspor201127322035+1210523181217+61060414818+6
5Yeni Çanspor201037282133+710613111219-11042417914+8
6Bozcaadaspor20947201431+61042410814+21052310617+4
7Armutlu Belediyespor20875191331+61054113519+8103346812-2
8Vefa20929292729+210613221119+111031671610-9
9Dikilitaş20758222826-610415111713-6103431111130
10Babaeskispor207310132524-12104247914-21031661610-10
11Keşanspor206212132120-81050581115-3101275105-5
12Çerkezköyspor204412163716-211032581811-10101278195-11
13Yalovaspor203116143510-211021711177-6101093183-15
14Lüleburgazspor20231513479-34102175207-15100288272-19

 

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Keşan Yıldızıspor, Kırcasalih Madenspor'u konuk edecek

Edirne Küçük Kızlar Ligi’nde mücadele eden Keşan Yıldızıspor […]