Başarılı Gümrük Personeli Ödüllendirildi

kesanpostasi

 

Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve başarılı çalışmalara imza eten 54 personeli ödüllendirdi.

ERC_5271 ERC_5278

Kapıkule VIP salonunda düzenlenen törene Edirne valisi Dursun Ali ŞAHİN’in yanısıra, Vali yardımcısı Beyazıt TANÇ, Gümrük ve Ticaret Daire Başkanları Muhammet Ali BAYTAN, Mehmet HATİPOĞLU, Mustafa ŞAHİN ve Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm YALÇIN ve personel katıldı.

ERC_5314

Törende bir konuşma yapan Vali ŞAHİN, “Kapıkule  Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise ikinci büyük kara hudut kapısından bir tanesi. Burada gecesini gündüzüne katarak çalışan  tüm arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum. Burada gerçekten önemli işlere imza atan arkadaşlarımızda var. Her türlü kaçakçılık olayı ile karşılaşıyoruz. Bu arkadaşlarımızın gayretleri ile kaçakçılık olaylarını asgari düzeye indirmeyi başardık. Bu nedenle burada üstün gayretlerinden dolayı  54 personelimize başarı belgesi vereceğiz. Ben buradan tam gümrük personelimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

  MASALIMSI ŞİİRLERİN SÜRGÜN VEFASIZLIĞI

             Tolga TURAN […]