HESABIM
Üye Ol

Başbakan 3 vekil istedi

Başbakan 3 vekil istedi

10 Haziran 2018 Pazar günü Edirne’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım, Selimiye Meydanı’ndan halka seslendi. Saat 14.30’da gerçekleştirilen mitingde Başbakan Yıldırım, Edirne’de AK Parti’den en az 3 milletvekili çıkacağına inandığını ve beklediğini söyledi. Yıldırım, “Edirne bu yıl bir başka. Meydanları dolduran şu muhteşem coşkuyla yine tarih yazıyorsun Edirne. Edirne 24 Haziran’da yeni bir destan yazacak mıyız? Vakit birlik vakti,...

Haberin Tarihi: 12 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:705 defa okundu.

10 Haziran 2018 Pazar günü Edirne’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım, Selimiye Meydanı’ndan halka seslendi.

Saat 14.30’da gerçekleştirilen mitingde Başbakan Yıldırım, Edirne’de AK Parti’den en az 3 milletvekili çıkacağına inandığını ve beklediğini söyledi.

Yıldırım, “Edirne bu yıl bir başka. Meydanları dolduran şu muhteşem coşkuyla yine tarih yazıyorsun Edirne. Edirne 24 Haziran’da yeni bir destan yazacak mıyız? Vakit birlik vakti, vakit Türkiye vaktidir. 24 Haziran’da sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Maşallah. Fatih’in torunlarına bu yakışır, Edirne’ye bu yakışır. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

AK Parti Edirne 3. sıra milletvekili adayı Erdem Güyümgüler’in Başbakan Yıldırım’a, “2. sıradaki adayımız İlyas Akmeşe’yi de milletvekili çıkaracağız.” sözleri üzerine Başbakan Yıldırım, “Erdem seni de bekliyoruz. Edirne en az 3 vekil çıkaracaktır. Durmak yok, yola devam.” diye konuştu.

Öte yandan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz ve İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahin Girgin de Edirne’ye giderek, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’la beraber Başbakan Binali Yıldırım’a Keşan’a yapılması planlanan gıda organize sanayi dosyasını teslim etti.

Mitinge, AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı tarafından da otobüs kaldırıldı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı