Güncel Manşet Sağlık Haberleri Son Dakika Okuma Sayısı: 12

BAŞBAKAN KURTİ’DEN ÖNEMLİ MESAJ

Kosova Başbakanı Albin Kurti, korona virüs salgını ile ilgili mevcut durumu,  Kosova’da savaştan bu yana yaşanan en ciddi durum  olarak niteledi. Başbakan Albin Kurti, tüm dünya gibi Kosova’nın da  koronavirüs..

BAŞBAKAN KURTİ’DEN ÖNEMLİ MESAJ

Kosova Başbakanı Albin Kurti, korona virüs salgını ile ilgili mevcut durumu,  Kosova’da savaştan bu yana yaşanan en ciddi durum  olarak niteledi.

Başbakan Albin Kurti, tüm dünya gibi Kosova’nın da  koronavirüs salgınıyla karşı karşıya kaldığı  bir dönemde, video aracılığıyla  vatandaşlara gönderdiği mesajda, bir kez daha vatandaşları, koronavirüs ile ilgili durum nedeniyle  paniğe kapılmamaları  çağrısında bulundu.

“COVID-19 virüsü çok hızlı bir şekilde bulaşıyor. Savaştan bu yana Kosova’da yaşadığımız en ciddi durumla karşı karşıyayız.  Virüsten etkilenenlerde artış sağlanabilecek  aya gireceğiz ve bu aydan sonra, tüm tedbirler uygulanırsa, yavaş yavaş bu durumdan çıkmaya ve geride bıraktığımız tüm işlere dönmüş olacağız” şeklinde konuşan  Kurti, koronavirüs kriziyle baş etmenin tek yolunun, herkesin dikkatini çekmek ve dünyanın koronavirüs nedeniyle koyduğu tek önlem olarak evde kalmanın  olduğunu yineledi.

Kosova’da koronavirüs vakası 94’e yükseldi.

http://www.kosovaport.com/

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL