Güncel Okuma Sayısı: 13

Başkan, çocuklarla oyunlar oynadı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’deki bir oyun salonunda, çocuklarla birlikte oyunlar oynadı.             Edirne Belediye Başkanlığı’nın sosyal projeleri kapsamında, çocukların dersler dışında oyun oynamasının onların gelişiminde önemli bir etken..

Başkan, çocuklarla oyunlar oynadı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’deki bir oyun salonunda, çocuklarla birlikte oyunlar oynadı.

IMG_1592 IMG_1606 IMG_1631 IMG_1649           

Edirne Belediye Başkanlığı’nın sosyal projeleri kapsamında, çocukların dersler dışında oyun oynamasının onların gelişiminde önemli bir etken olduğu bilinci ile, Edirne merkezde bulunan ilköğretim okulu öğrencilerini her ay düzenli olarak oyun salonuna götürüyor. Edirne Belediyesi’nin bu ay ki programına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da eşlik etti.

IMG_1587 IMG_1582 IMG_1578 IMG_1565

Bu ay ki projeyi özellikle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk getirmek istediklerini belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne merkezde engelli öğrencilerimize eğitim veren Faika Raika Şahika ERKURT Kardeşler İlköğretim Okulu ve İş Okulu ve Şehit Öğretmen Adnan Tunca İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri ile Margi Outlet’teki Tay Oyun Salonu’nda oyunlar oynadı. Minik öğrencilerle birlikte sohbetler edip, oyunlar oynayan Başkan Recep Gürkan, “Bugün onlarla birlikte geçirdiğim süre sarfında çok mutlu oldum, iş stresinden uzaklaştım. İnsana gerçekten iyi gelen enerjileri var bu yavrularımızın. Küçücük şeylerden mutlu olmasını biliyorlar. Ve yüreklerinden iyilik, güzellik akıyor. Edirne Belediye Başkanlığı olarak sosyal projelerimizde engelli çocuklarımıza, vatandaşlarımıza öncelik veriyoruz. Her zaman onların yanında olmaya, taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Sosyal yaşama daha rahat bir şekilde adapte olmalarını sağlamak adına da projelerimiz, düzenlemelerimiz devam edecek. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, bugün, Faika Raika Şahika ERKURT Kardeşler İlköğretim Okulu ve İş Okulu ve Şehit Öğretmen Adnan Tunca İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri ile Tay Oyun Salonu’nda bir araya geldik. Onlarla oyunlar oynadık. Çok eğlendik. Zaten onların sevgisi karşısında mutlu olmamak mümkün değil.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL