Siyaset

,BAŞKAN DEMİR: SELZEDELERİN YARALARINI SARDIK!

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, geçtiğimiz gün sel felaketinin yaşandığı Edirne’nin Uzunköprü ilçesini ziyaret etti. “MİLLET İTTİFAKI İLE ORADAYDIK” Selzedelerin yaralarını sarmak için felaketin yaşandığı bölgeye giderek incelemelerde..

,BAŞKAN DEMİR: SELZEDELERİN YARALARINI SARDIK!

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, geçtiğimiz gün sel felaketinin yaşandığı Edirne’nin Uzunköprü ilçesini ziyaret etti.

“MİLLET İTTİFAKI İLE ORADAYDIK”

Selzedelerin yaralarını sarmak için felaketin yaşandığı bölgeye giderek incelemelerde bulunan Başkan Demir yaptığı açıklamada;” Dün gerçekleşen şiddetli yağmur neticesinde Uzunköprü’de bulunan dere yatağı taştı. Birçok insanımız selde mahsur kaldı fakat iş makineleri ile son anda kurtarıldı. Biz de İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın ve Millet İttifakı ortağımız CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ile birlikte sel felaketinin yaşandığı bölgeye gittik. Vatandaşlarımızla uzun uzadıya konuştuk. Pek fazla maddi ve manevi zarar yoktu.Yağmuru hafif atlattık fakat toprak suya doydu. Daha da fazla yağmur yağarsa diye endişeleniyoruz. Gerekli işlemleri başlattık. Önlemlerimizi almıştık ve hâlâ almaya devam ediyoruz. Yaraları en hızlı şekilde saracağız. Halkımızın her zaman yanındayız. Tüm Edirne ve Uzunköprü halkına geçmiş olsun.” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL