Spor Okuma Sayısı: 11

Başkan Eşkinat Tekirdağsporlu futbolcular ve yeni yönetim kurulu ile bir araya geldi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte Tekirdağsporlu futbolcular ve yeni yönetim kurulu ile bir araya geldi. Tekirdağ Yelken Kulübü’nde..

Başkan Eşkinat Tekirdağsporlu futbolcular ve yeni yönetim kurulu ile bir araya geldi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen yemekte Tekirdağsporlu futbolcular ve yeni yönetim kurulu ile bir araya geldi.

dsc_4783 dsc_4811

Tekirdağ Yelken Kulübü’nde düzenlenen yemeğe Eşkinat ve Albayrak’ın yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral ve Berkay Çakır, Tekirdağspor Kulübü yeni Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağspor Teknik Direktörü Erhan Aslan ve sarı siyahlı futbolcular katıldı.

TEKİRDAĞSPOR’UN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

dsc_4818 dsc_4793

Tekirdağspor Kulübü Başkanı Volkan Nallar’ın konuşmasıyla başlayan yemekli toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağspor Teknik Direktörü Erhan Aslan da açıklamalarda bulunurken Tekirdağspor’un sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı çözüm önerilerinin görüşülmesiyle sona erdi.

ALINAN KARARLAR BASIN TOPLANTISI İLE DUYURULACAK

dsc_4773 dsc_4769

dsc_4765

Öte yandan toplantıda alınan kararların 28.12.2016 Çarşamba günü Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağspor Kulübü Başkanı Volkan Nallar’ın katılımıyla yapılacak basın toplantısı ile duyurulacağı açıklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL