BAŞKAN GÜRKAN’DAN, GÖKÇE’YE ZİYARET

BAŞKAN GÜRKAN’DAN, GÖKÇE’YE ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir süre önce Edirne’ye atanan Doğan Haber Ajansı Trakya Bölge Müdürü Gurbet Gökçe’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. DHA’nın Trakya ve Balkanlar’daki çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Gürkan, gazeteciliğin çok kutsal bir meslek olduğuna dikkat çekti. Gökçe’nin görevi nedeniyle 12 yıl önce Edirne’den ayrıldığını belirten Gürkan, “Gurbet kardeşimi tekrar...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:315 defa okundu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir süre önce Edirne’ye atanan Doğan Haber Ajansı Trakya Bölge Müdürü Gurbet Gökçe’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

img_2528 img_2537DHA’nın Trakya ve Balkanlar’daki çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Gürkan, gazeteciliğin çok kutsal bir meslek olduğuna dikkat çekti. Gökçe’nin görevi nedeniyle 12 yıl önce Edirne’den ayrıldığını belirten Gürkan, “Gurbet kardeşimi tekrar aramızda görmek bizleri çok mutlu etti. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” diyerek, Edirne Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gökçe, “12 yıl aradan sonra tekrar bu kente olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı