HESABIM
Üye Ol

Başkan Helvacıoğlu ilk gün mesaisine sabah 07.00’de başladı

Başkan Helvacıoğlu ilk gün mesaisine sabah 07.00’de başladı

“Vatandaşın bizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız”    Mazbatasını alarak göreve başlayan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 11 Nisan 2019 Perşembe günü ilk gün mesaisine sabah 07.00’de başladı ve saat 07.30’da birim müdürleriyle toplantı yaparak müdürlüklerin çalışma alanları ile ilgili brifing aldı. Helvacıoğlu, “Vatandaşın bizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız” dedi. AK Parti’li...

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2019 - Okunma Sayısı:596 defa okundu.

“Vatandaşın bizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız”

 

 Mazbatasını alarak göreve başlayan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 11 Nisan 2019 Perşembe günü ilk gün mesaisine sabah 07.00’de başladı ve saat 07.30’da birim müdürleriyle toplantı yaparak müdürlüklerin çalışma alanları ile ilgili brifing aldı.

Helvacıoğlu, “Vatandaşın bizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız” dedi.

AK Parti’li Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda müdürlerle toplantı yapan Helvacıoğlu, belediye meclisi üyelerinin bu dönemde daha aktif bir şekilde çalışma yapacağını ifade etti.

Öncelikli hedeflerinin “tasarruf”, “disiplin” ve “dinamiklik ve hız” olacağına dikkat çeken Mustafa Helvacıoğlu, “Dinamik bir belediye olmak için çok çalışacağız. Dünyada ve Türkiye’de şehirler yarışıyor. Biz de belediye olarak en üst sıralarda yer almak için hep birlikte çalışacağız. Vatandaşın bizlerden ve sizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız. Gecemiz gündüzümüz olmadan çok çalışmalıyız, çalışacağız. Her konuda disiplinli olacağız. Belediyemiz gönül belediyeciliği olacak.   Vatandaşa hizmet üretirken onu çok iyi dinleyeceğiz. Karşımızdakinin acısına da ortak olacağız, mutluluğuna da ortak olacağız. Müdürlerimiz halkla ilişkilerimizin en öndeki temsilcisi olacak.” şeklinde konuştu.

Yeni dönemin resmen başladığını ve yeni dönemde verimli ve beraber şekilde çok çalışacaklarına vurgu yapan Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Meclisimiz 25 kişi olarak çalışacak, parti ayrımı olmayacak. Vatandaşımızın karşısında her zaman dinamik olacağız. Üreten kişileri çok seviyorum. Benden emir beklemeyin, üretip gelin. Ben 84 bin kişinin belediye başkanıyım. Köylerimizi de kucaklayacağız.”

Keşan’ın belediyecilik anlamında daha iyi yerlerde olması gerektiğine dikkat çeken Başkan Mustafa Helvacıoğlu, İktidar Partisi’nin avantajının kullanılması gerekliliğini anlattı.

Mustafa Helvacıoğlu “Ben Keşanlılar için koşacağım, Keşanlılar için koşacağız. Herkesi ayırım yapmadan kucaklayacağız.” dedi.

Helvacıoğlu daha sonra müdürlerden, personel ve araç sayıları, mali durum, yapılan ve yapılması gereken işlerle ilgili tek tek brifing aldı ve ortak durum değerlendirmeleri yapıldı.

Haberle ilgili görüntüleri ilerleyen dakikalarda izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı