Güncel

BAŞKAN ÖZACAR’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ

BAŞKAN ÖZACAR’DAN EMNİYET  MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ

 

 

İstanbul’da yaşanan 36’sı polis 44 kişinin şehit olduğu terör saldırısı sonrası Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Sağlam’a taziye ziyaretinde bulundu.

 fth_7607 fth_7608Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrası İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Sağlam’a taziye ziyaretinde bulundu.

İstanbul Beşiktaş’ta Vadafone Arena  yakınında maç çıkışında çevik kuvvet otobüsüne yönelik bombalı araçla saldırı ve sonrasında Maçka Parkı’nda bir canlı bombanın kendini patlatması sonucu 36’sı emniyet mensubu 44 kişinin şehit, 126 kişinin yaralanması ile yüreklerin dağlandığını belirten Başkan Özacar, terörün kan ve şiddetten beslenen bir insanlık suçu olduğunu vurguladı.

İlçe Emniyet Müdürü Sağlam’ı makamında ziyaret ederek, duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Özacar, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Ulusumuzun başı sağolsun” dedi.

Özacar, nereden, kimden gelirse gelsin terörü lanetlediklerini, ülkenin birliğini, bütünlüğünü bozmaya yönelik insanlık dışı bu eylemlerin hiçbir zaman  amacına ulaşamayacağını sözlerine ekledi.

Ziyarette konuşan İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Sağlam da, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere, milletimize başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz” diyerek hainlere geçit verilmeyeceğini, terörle sonuna dek mücadele edileceğini söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL