BAŞKAN ÖZACAR’DAN KORGENERAL AKSAKALLI’YA “HOŞGELDİNİZ” ZİYARETİ

BAŞKAN ÖZACAR’DAN KORGENERAL AKSAKALLI’YA “HOŞGELDİNİZ” ZİYARETİ

   Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, Yüksek Askeri Şura kararları ile Genel Kurmay Özel Kuvvetler Komutanı iken Gelibolu 2.Kolordu Komutanlığına atanan Korgeneral Zekai Aksakallı’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, YAŞ (Yüksek Askeri Şura) kararları ile TSK’da yapılan atamalar neticesinde Genel Kurmay Özel Kuvvetler Komutanı iken 2.Kolordu Komutanlığı görevine atanan Korgeneral Zekai...

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2017 - Okunma Sayısı:398 defa okundu.

 

 Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, Yüksek Askeri Şura kararları ile Genel Kurmay Özel Kuvvetler Komutanı iken Gelibolu 2.Kolordu Komutanlığına atanan Korgeneral Zekai Aksakallı’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

fth_0262 fth_0267

Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, YAŞ (Yüksek Askeri Şura) kararları ile TSK’da yapılan atamalar neticesinde Genel Kurmay Özel Kuvvetler Komutanı iken 2.Kolordu Komutanlığı görevine atanan Korgeneral Zekai Aksakallı’yı ziyaret ederek bölgedeki çalışmalarında başarılar diledi.

unnamed fth_0260

Komutanlık şeref salonundaki ziyaretçi defterini imzaladıktan sonra Korgeneral Aksakallı ile makamında bir araya gelen Başkan Özacar, “Yeni görev yeriniz hayırlı olsun. Gelibolu’ya hoş geldiniz” diyerek birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

 

Başkan Özacar’ı makamında ağırlayan ve kapıya kadar uğurlayan Korgeneral Aksakallı, görüşmenin ardından “Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı