Güncel Manşet

Başkan Özcan,personelini ziyaret etti ve başarılı çalışmaları için teşekkür etti.

Başkan Özcan,personelini ziyaret etti ve başarılı çalışmaları için teşekkür etti.

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, 28 Mart 2014 Cuma günü  2 dönemden bu yana mesaisini paylaştığı Keşan Belediye personelini ziyaret etti.

  Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (5) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (4)

Mesai arkadaşlarıyla Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda görüşen Özcan, burada görev süreleri dolan ve yeni dönemde aday olmayan başkan yardımcıları Sabri Küçükkarakaş ve Cemil Kılavuz’a çalışma süresi boyunca gösterdikleri üstün gayret nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (6) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (7)

Saat 16.00 sıralarında belediyeye gelen Özcan, Başkan Vekili İlhan Boz’un da katıldığı ziyarette Meclis Toplantı Salonu’nda mesai arkadaşları ile tek tek tokalaştı.

Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (8) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (9)

Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (1) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (10)

Seçim çalışmaları nedeniyle 1 aylık izinde olduğunu ifade eden Mehmet Özcan, “Sizlerle 10 yıldan beri beraber çalışmalar yürüttük. Ama önümüzdeki pazartesi günü yine birlikteyim. Ne benim sizi ne de sizin beni bırakmaya niyetiniz yok.” dedi.

Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (3) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (11)

Özcan’ın bu sözleri mesai arkadaşları tarafından uzun süre alkışlandı.

Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (12) Başkan Özcan'dan belediyeye ziyaret... (13)

Seçim çalışmalarının gayet iyi gittiğini aktaran Mehmet Özcan şunları söyledi: “Görev süremiz boyunca aramıza katılanlar oldu, emekli ettiklerimiz, emekli edeceklerimiz oldu. Evlenenler, çocuğu olanlar oldu. Biz burada bir aile gibiyiz. 2009 yerel seçimlerinden daha büyük bir başarıyla önümüzdeki pazartesi günü yine birlikte olacağız. 10 yıl boyunca Keşan’da sizlerle birlikte çalışmaktan büyük keyif aldım. Yine bıraktığımız yerden de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Görev sürem boyunca gösterilen performans, çalışma ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Huzurunuzda en yakın mesai arkadaşlarım olarak gördüğüm Başkan yardımcılarım Sabri Küçükkarakaş ve Cemil Kılavuz’a teşekkürü bir borç biliyorum. İlhan Boz’a da çok teşekkür ederim. Bundan sonra yine hep birlikte olacağız. Onların da haklarını bana helal etmelerini istiyorum. Bu bir bayrak yarışı. Tüm mesai arkadaşlarıma sağlık huzur ve mutluluk diliyorum. Seçimlerde desteğinizi bekliyorum. Herkese çok teşekkürler. Keşan’a daha hep birlikte çok büyük hizmetler yapacağız. Bu meclis toplantısından da daha çok büyük kararlar çıkacak. Şimdiden hepimize hayırlı olsun.”

Özcan, konuşmasından sonra personeli ile bir süre daha sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL