BATI GÖZ HASTANESİ HOLLANDA DA YENİ OFİSİ İLE HİZMETE GİRMESİ SEVİNÇ YARATTI

kesanpostasi
Okuma Sayısı:40
Türkiye’nin  önemli göz hastanelerinden biri olan Batı Göz hastanesi Hollanda’nın Rotterdam  şehrinde ofis açarak buradaki Türk ve Hollandalıların dertlerine derman oldu.
Hollanda da göz kontrol ve ameliyatlarının çok uzun  zamana verilmesi  sıkıntısını ve daha uygun fiyatlarda olması nedeniyle Türk vatandaşları ve Hollandalılar tarafından da  büyük ilgi ve memnuniyet le karşılandı.
Türkiye Sorumlusu ve Halkla İlişkiler Müdiresi Arzu Albayrak ,Hollanda da Altın lale ve Cumhuriyet Bayramına katılıp yeni ofislerini de ziyaret etti.
Arzu Albayrak yaptığı açıklamada “Vatandaşlarımızın en büyük eksikliği idi. Hem kendi dilini bilen elemanlar hemde  hızlı ve çabuk hizmet yanında uygun fiyat ve kaliteli hizmet olması bizleri tercih ediyorlar. Bizler onlara hizmeti ayağına getirdik”  dedi.
Hollanda Rotterdam Müdürü Demet Küçük ise yaptığı açıklamada “Vatandaşlar bize her zaman ulaşabilirler. Rotterdam da çok kolay yerdeyiz. Bizlere danışmadan göz için karar vermeyin” şeklinde konuştu.
Cumhuriyet Balosu ve Altın Lale’ye de sponsor olan Batı Göz hastanesinin  temsilciliğinin Rotterdam’da olması vatandaşlarımızı çok mutlu etti.
Altın Lale organizatörü Bülent Türker  “Batı Göz  Hastanesi büyük bir yaraya çare oldu. Göz ile her türlü  sıkıntı çeken artık yanıbaşlarındaki Batı Göz’ den  bilgi alabilecek.Türkiye de güvenli ameliyat olabilecek. Kendilerine teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar” dedi.
 Rotterdam’daki Batı Göz’e aşağıdaki adresten kolayca ulaşabilirsiniz.
BATIGÖZ
ROTTERDAM HOLLANDA
WİLHELMİNAPLEİN 1/40
3072 DE ROTTERDAM
TEL 0611/808098

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

CKD’den Keşan Ticaret Borsası’na Ziyaret

Cumhuriyet  Kadınları  Derneği Keşan Şubesi Yönetim Kurulu, Keşan […]