Eğitim Güncel

Batı Koleji’nin Pilav Günü yapıldı

Batı Koleji’nin,  düzenlediği ‘pilav günü’ etkinliği bugün Darüşşafaka Cemiyeti yararına gerçekleştirildi. Okul aile birliğinin tarafından düzenlenen ve saat 12.00’de başlayan etkinlik, Batı Koleji’nin İstanbul yolu üzerindeki yerleşkesinde yapıldı. Pilav gününe,..

Batı Koleji’nin Pilav Günü yapıldı

Batı Koleji’nin,  düzenlediği ‘pilav günü’ etkinliği bugün Darüşşafaka Cemiyeti yararına gerçekleştirildi.

Okul aile birliğinin tarafından düzenlenen ve saat 12.00’de başlayan etkinlik, Batı Koleji’nin İstanbul yolu üzerindeki yerleşkesinde yapıldı.

Pilav gününe, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Uslu, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Recep Pekcan, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Eğitim İş Keşan Temsilcisi Erol Yazla, Karasaz Sulama Kooperatifi Başkanı Alaeddin Kaya ile veliler ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Batı Koleji Kurucu Müdürü Mahmut Kaymaz, katılanlara teşekkür ederek şunları söyledi: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir vakıf seçip ve öğrencilerimize sosyal farkındalık oluşturmak anlamında katkı sağlamak için duyarlılığa davet etmek adına sizleri buraya kadar yorduk. Bir kez daha teşekkür ederim. Umarım bugünkü bağışlarımız doğru öğrencilere ulaşır, hayat bulur.”

Etkinlik öğrencilerin hazırladığı ritm-dans gösterisi ile devam etti.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL