Manşet Spor Okuma Sayısı: 11

Bayraktar, “Sportif Başarı da önemli.Transfer çalışmalarımız devam ediyor”

Keşanspor Antrenörü Serkan Bayraktar, 27 Kasım 2012 Salı günü düzenlediği basın toplantısında, Yeniimaret ile oynanan karşılaşmayı ve Keşanspor’un transefr çalışmalarını değerlendirdi. saat 14.30’da Keşanspor Lokali’nde başlayan toplantıya, Altyapı Sorumlusu Ayhan..

Bayraktar, “Sportif Başarı da önemli.Transfer çalışmalarımız devam ediyor”

Keşanspor Antrenörü Serkan Bayraktar, 27 Kasım 2012 Salı günü düzenlediği basın toplantısında, Yeniimaret ile oynanan karşılaşmayı ve Keşanspor’un transefr çalışmalarını değerlendirdi.

saat 14.30’da Keşanspor Lokali’nde başlayan toplantıya, Altyapı Sorumlusu Ayhan Özkaynak da katıldı.

“SPORTİF BAŞARI ÖNEMLİ”

Önceki hafta rakip Serhat Edirnespor’un Keşan’a gelememesi sonucu oynanamayan karşılaşma nedeniyle geçen hafta basın toplantısı yapamadıklarını belirten Bayraktar, Pazar günü oynanan karşılaşmadan 3 puanla ayrılmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Serkan Bayraktar, şöyle dedi:“Öncelikle 25 Kasım 2012 Pazar günü Edirne Yeniimaretspor ile yaptığımız karşılaşmadan 3 puan aldığımız için mutluyuz. Takımımız her geçen gün daha iyi oynayacak. Yeni yapılanmadan sonra deplasmanda aldığımız 3 puan bizim için büyük önem taşımakta. Şu anda takımımızda eksik kalan en önemli konu sportif başarıdır. Çünkü yönetim kurulu üyeleri, üzerlerine düşen bütün atılımları yapmakta. Bu nedenle Keşanspor için sadece sportif başarımız önem taşımakta.”

“KEŞANSPOR’U EN İYİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ”

Yapılan hazırlık maçlarının hiç denecek kadar az olduğunu ve takımın oynadıkça daha da şekilleneceğini ifade eden Bayraktar, “Yönetim kurulumuzun takımımızın güçlenmesi yaptığı transfer çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte. Biz de olması gereken şekilde transferlerimizi yapacak ve Keşanspor’u en iyi yerlere taşıyacağız. Takımımızın her bölgesine takviye transferler yapmamız gerekiyor. Keşanspor’un geçirdiği talihsiz kaza sonrasında geçtiğimiz hafta hükmen aldığımız galibiyet uzun bir aradan sonra alınan ilk galibiyet. Önümüzdeki karşılaşmada Mustafa, kırmızı kart gördüğü için oynayamayacak. Özdemir ve Siraç’ın da geçtiğimiz maçtaki sakatlıklarını sağlık heyetinin vereceği karar doğrultusunda durumlarının ne olacağını kamuoyu ile paylaşacağız. Pazar günü kendi sahamızda yapacağımız Edirnespor karşılaşmasına da tüm Keşan halkını davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

ÖZKAYNAK: TARAFTARIN DESTEĞİYLE KAZANACAĞIZ”

Daha sonra söz alan Ayhan Özkaynak ise yaptığı açıklamada, “Yeniimaret karşılaşmasında takımımız genç olduğu için koşan bir takım. Bunun sonucunda da deplasmandan 3 puan alarak galibiyet aldık. Bu hafta yapacağımız karşılaşmada da taraftarlarımızın desteği ile kazanacağımızı düşünüyorum. Her iki takıma da karşılaşmada başarılar diliyorum.” dedi.  

 

MEDYA KEŞAN GAZETESİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL