Bayraktar ve Yıldız’dan Teşekkür

Bayraktar ve Yıldız’dan Teşekkür

Anafartalarspor Antrenörleri Serkan Bayraktar ve Hayrettin Yıldız, kulübe destek veren Anafartalarspor Kulübü eski başkanlarından Kubilay Alkan ve Keşanspor Kulübü eski taraftar grubuna teşekkür eden bir açıklama yayınladılar. Açıklama şöyle; Değerli basın mensuplarımız .8 Her hafta olduğu gibi bu haftada önemli bir maça çıktık ve kontrolü bizde olan iyi bir oyun ve skorla maçı 5-2 Karlıova...

Haberin Tarihi: 13 Mart 2018 - Okunma Sayısı:553 defa okundu.

Anafartalarspor Antrenörleri Serkan Bayraktar ve Hayrettin Yıldız, kulübe destek veren Anafartalarspor Kulübü eski başkanlarından Kubilay Alkan ve Keşanspor Kulübü eski taraftar grubuna teşekkür eden bir açıklama yayınladılar.

Açıklama şöyle;

Değerli basın mensuplarımız .8 Her hafta olduğu gibi bu haftada önemli bir maça çıktık ve kontrolü bizde olan iyi bir oyun ve skorla maçı 5-2 Karlıova karşısında tamamladık.Oyuncularımıza gösterdikleri oyun ve fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ederiz . oynamış olsuğumuz karlıova maçı öncesi takımımıza kahvaltı ikramında bulunan eski Keşanspor taraftar ve trübün liderlerimize , tatlı ikramında bulunan Kubilay Alkan başkanımıza ve aynı zamanda Anafartalarspor külübümüzün iç saha maçlarındaki yemek ihtiyaçlarını gönüllü olarak karşılayan  Hasan Oğuz arkadaşımıza desteklerinden dolayı takımım ve camiamız adına çok teşekkür ederim.
Stadyumda bizleri destekleyen taraftar ve spor severlerede takımım ve oyuncularımız adına çok teşekkür ederiz. Fedakarlıklar ve bu destekler oyuncularımız ve bizler adına kalan maçlarımızda itici bir güç olacaktır ve bizler de bunun bilincinde olarak kalan maçlarımızı en iyi sonuçlarla tamamlamak istiyoruz.”

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı