TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.435
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 159
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.932
Güncel Okuma Sayısı: 68

Bayram dönüşünde trafik yoğunluğu

Ramazan Bayramı tatili için Saros Körfezi’ni tercih eden tatilcilerin geri dönmeye başlamaları nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanmaya başladı. Ramazan Bayramı tatili sonrası trafiğe takılmamak için tatilden erken dönmeyi tercih eden vatandaşlar,..

Bayram dönüşünde trafik yoğunluğu

Ramazan Bayramı tatili için Saros Körfezi’ni tercih eden tatilcilerin geri dönmeye başlamaları nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanmaya başladı.

Ramazan Bayramı tatili sonrası trafiğe takılmamak için tatilden erken dönmeyi tercih eden vatandaşlar, özellikle Keşan-İstanbul istikametine yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Özellikle Saros Körfezi’ndeki tatil beldeleri, Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı ve Çanakkale’den gelerek, İstanbul istikametine gidenler nedeniyle, ışıklı kavşaklarda yoğunluk yaşandı. Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik bürosu ve Keşan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, oluşan yoğunluk nedeniyle tedbirlerini artırırken, sürücüler, trafik kurallarına uymaları konusunda trafik işaretleri ve trafik ekiplerince uyarılıyor. Trafiğin hafta sonu da yoğun olması bekleniyor.

Gündem Saros

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL