HESABIM
Üye Ol

Bayram dönüşünde trafik yoğunluğu

Bayram dönüşünde trafik yoğunluğu

Ramazan Bayramı tatili için Saros Körfezi’ni tercih eden tatilcilerin geri dönmeye başlamaları nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanmaya başladı. Ramazan Bayramı tatili sonrası trafiğe takılmamak için tatilden erken dönmeyi tercih eden vatandaşlar, özellikle Keşan-İstanbul istikametine yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Özellikle Saros Körfezi’ndeki tatil beldeleri, Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı ve Çanakkale’den gelerek, İstanbul istikametine gidenler nedeniyle, ışıklı...

Haberin Tarihi: 9 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:408 defa okundu.

Ramazan Bayramı tatili için Saros Körfezi’ni tercih eden tatilcilerin geri dönmeye başlamaları nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanmaya başladı.

Ramazan Bayramı tatili sonrası trafiğe takılmamak için tatilden erken dönmeyi tercih eden vatandaşlar, özellikle Keşan-İstanbul istikametine yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Özellikle Saros Körfezi’ndeki tatil beldeleri, Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı ve Çanakkale’den gelerek, İstanbul istikametine gidenler nedeniyle, ışıklı kavşaklarda yoğunluk yaşandı. Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik bürosu ve Keşan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, oluşan yoğunluk nedeniyle tedbirlerini artırırken, sürücüler, trafik kurallarına uymaları konusunda trafik işaretleri ve trafik ekiplerince uyarılıyor. Trafiğin hafta sonu da yoğun olması bekleniyor.

Gündem Saros

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı