HESABIM
Üye Ol

BAYRAMDA 480 ARAÇ BELEDİYE OTOPARKINDAN ÜCRETSİZ YARARLANDI

BAYRAMDA 480 ARAÇ BELEDİYE OTOPARKINDAN ÜCRETSİZ YARARLANDI

Keşan Belediyesi’nin 3 Haziran 2019 Pazartesi günü başladığı ve Ramazan Bayramı’nın 3 günü boyunca 0-3 saatinin ücretsiz olacağını duyurduğu otopark hizmetinden 480 aracın faydalandığı bildirildi. Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Ramazan Bayramı arifesinde ve tatilin ilk 3 günlük kısmında vatandaşların alışveriş ve ziyaretlerini daha rahat yapabilmeleri ve şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu rahatlatmak için yapılan Keşan Belediyesi...

Haberin Tarihi: 11 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:262 defa okundu.

Keşan Belediyesi’nin 3 Haziran 2019 Pazartesi günü başladığı ve Ramazan Bayramı’nın 3 günü boyunca 0-3 saatinin ücretsiz olacağını duyurduğu otopark hizmetinden 480 aracın faydalandığı bildirildi.

Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Ramazan Bayramı arifesinde ve tatilin ilk 3 günlük kısmında vatandaşların alışveriş ve ziyaretlerini daha rahat yapabilmeleri ve şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu rahatlatmak için yapılan Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi altında bulunan otoparktan 0-3 saat arasındaki zaman diliminde 480 aracın ücretsiz olarak yararlandığı belirtildi.

Yapılan uygulamayı memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, karar nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve ekibine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı