BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL “81 İLİZ, HEPİMİZ BİRİZ” PROJESİ TEKİRDAĞ AFİŞ SERGİSİNE KATILDI

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL “81 İLİZ, HEPİMİZ BİRİZ” PROJESİ TEKİRDAĞ AFİŞ SERGİSİNE KATILDI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 10.00’da Malkara Kültür Sarayı’nda Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin yerli malına dikkat çekmek için eTwinning kapsamında düzenlediği “81 İliz, Hepimiz Biriz” projesi afiş sergisine katıldı. Gerçekleştirilen afiş sergisine; Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler...

Haberin Tarihi: 13 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:723 defa okundu.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 10.00’da Malkara Kültür Sarayı’nda Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin yerli malına dikkat çekmek için eTwinning kapsamında düzenlediği “81 İliz, Hepimiz Biriz” projesi afiş sergisine katıldı.

Gerçekleştirilen afiş sergisine; Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

81 ilimizde 81 okuldaki öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla ülkemizin illerinde ön plana çıkan ve illerimiz ile bağdaştırılan yerel ürünleri tanıtan afişlerin sergilendiği sergisinin açılış kurdelesini Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Kaymakamı Erkan Karahan kestiler.

Kurdele kesiminin ardından kısa bir konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Proje kapsamında Tekirdağ’ın Malkara’da temsil edilmesinden dolayı gururluyuz, mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Kurdele kesiminin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Kaymakamı Erkan Karahan illerin tanıtımlarının sergilendiği afişleri tek tek gezerek afişlerin başlarında görevli personellerden illerin ön plana çıkan ve yerel ürünleri tanıtan afişler hakkında bilgiler aldılar.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı