HESABIM
Üye Ol

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL ÇOK AMAÇLI KAPALI PAZAR YERİ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL ÇOK AMAÇLI KAPALI PAZAR YERİ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan ile birlikte 13 Mart 2018 Salı günü saat 17.00’de Camiatik Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 563 Ada, 51 Parsele inşa edilecek olan Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri çalışmalarını yerinde inceledi. Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri çalışmaları incelemeleri esnasında açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Çok Amaçlı...

Haberin Tarihi: 17 Mart 2018 - Okunma Sayısı:3668 defa okundu.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan ile birlikte 13 Mart 2018 Salı günü saat 17.00’de Camiatik Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 563 Ada, 51 Parsele inşa edilecek olan Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri çalışmalarını yerinde inceledi.

Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri çalışmaları incelemeleri esnasında açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yerinin hafriyat çalışmaları tamamladık. En kısa zamanda Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yerinin temelini atarak inşaat çalışmalarına başlayacağız. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı