HESABIM
Üye Ol

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MADEN İŞLETMESİ SAHİPLERİ VE YETKİLİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MADEN İŞLETMESİ SAHİPLERİ VE YETKİLİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

  Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 4 Aralık 2018 Salı günü saat 10.00’da Halk Park’ta Malkara da faaliyet gösteren maden işletmesi sahipleri ve yetkilileriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. 4 Aralık Dünya Madenciler Günü olması sebebiyle gerçekleştirilen kahvaltı programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Büyük emek ve zahmetlerle alın teri döken, bu ülkenin kalkınmasında önemli...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:214 defa okundu.

 

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 4 Aralık 2018 Salı günü saat 10.00’da Halk Park’ta Malkara da faaliyet gösteren maden işletmesi sahipleri ve yetkilileriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü olması sebebiyle gerçekleştirilen kahvaltı programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Büyük emek ve zahmetlerle alın teri döken, bu ülkenin kalkınmasında önemli katkıları olan madencilerimizin Dünya Madenciler Günü’nü kutluyor, maden şehitlerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.“dedi.

Malkara’da faaliyet gösteren maden işletmesi sahipleri ve yetkilileri Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a düzenlenen kahvaltı programından dolayı teşekkür ettiler.

Kahvaltı programının ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Vero Madenciliğe giderek maden işçileri ile bir araya geldi.

Sohbet eşliğinde geçen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, maden kazalarının olmadığı bir yıl dileyip, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutladı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı