Siyaset Okuma Sayısı: 19

BELEDİYE MECLİSİ SAHİL KİRALAMALARI İÇİN 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ TOPLANACAK

Keşan Belediye Meclisi 12 Temmuz 2019 Cuma günü olağanüstü gündemle toplanacak. 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesine 5675 Sayılı Kanun’la eklenen “Belediye Başkanı acil durumlarda lüzum görmesi halinde yılda üç..

BELEDİYE MECLİSİ SAHİL KİRALAMALARI İÇİN 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNÜ OLAĞANÜSTÜ TOPLANACAK

Keşan Belediye Meclisi 12 Temmuz 2019 Cuma günü olağanüstü gündemle toplanacak.

5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesine 5675 Sayılı Kanun’la eklenen “Belediye Başkanı acil durumlarda lüzum görmesi halinde yılda üç defadan fazla olmamak üzere ve her toplantı bir birleşimi geçmemek üzere olağanüstü toplantı yapabilir” hükmü gereğince saat 15.00’te toplanacak Mecliste şu madde görüşülecek;

-Devletin hüküm ve tasarrufu altında bulunan ve Belediyemizin mücavir alanları olan Erikli, Yayla ve Danişment sahillerinde 5 adet, belediye mücavir alan dışında 2 adet olmak üzere toplam 7 adet sahilin 5 (beş) yıl süre ile kiralanması için Keşan Belediyesi adına ihaleye katılmasına, sonuçlandırılmasına, sözleşme imzalanmasına ve geçici-kesin teminat ve kira bedellerinin yatırılması hususunda Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yetki verilmesi hususunun Meclisçe görüşülmesi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL