KEŞAN BELEDİYESİ SAHİLLERDEKİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

KEŞAN BELEDİYESİ SAHİLLERDEKİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kış mevsiminde sahillerde yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için 4 Ocak 2017 Çarşamba günü mama bıraktı. Zor koşullarda hayatta kalma mücadelesi veren sokak hayvanlarını belediye olarak unutmadıklarını belirten müdürlük yetkilileri, sokak hayvanlarının soğuk havada daha çabuk acıktığına vurgu yaptı ve bu konuda duyarlı vatandaş desteğinin de çok önemli...

Haberin Tarihi: 5 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:1032 defa okundu.

Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kış mevsiminde sahillerde yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için 4 Ocak 2017 Çarşamba günü mama bıraktı.

5 4

Zor koşullarda hayatta kalma mücadelesi veren sokak hayvanlarını belediye olarak unutmadıklarını belirten müdürlük yetkilileri, sokak hayvanlarının soğuk havada daha çabuk acıktığına vurgu yaptı ve bu konuda duyarlı vatandaş desteğinin de çok önemli olduğuna dikkat çekti.

3 2

Erikli, Mecidiye, Yayla ve Danişment sahillerinde her hafta konu hakkında uygulama yaptıklarını belirten müdürlük yetkilileri, belediyenin mama desteğinin süreceğini bildirdi.

1

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı