Berberler ve Kuaförler Odası Seçimini Salih Özkan ve ekibi kazandı..(Videolu Haber)

Berberler ve Kuaförler Odası Seçimini Salih Özkan ve ekibi kazandı..(Videolu Haber)

Keşan Berberler ve Kuaförler Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı  7 Ocak 2018  Pazar günü gerçekleştirildi. Saat 10.00’da Köşk Düğün Salonu’nda başlayan genel kurulda Divan Başkanlığı’a Mahmut Demirkan, divan başkan Vekilliği’ne Osman Kuşiçu ve KatipÜyeliklere de Mehmet Karanfil  ve Saim Karadeniz seçildiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, konuşan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Kudret Kalkan,...

Haberin Tarihi: 7 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:333 defa okundu.

Keşan Berberler ve Kuaförler Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı  7 Ocak 2018  Pazar günü gerçekleştirildi.

Saat 10.00’da Köşk Düğün Salonu’nda başlayan genel kurulda Divan Başkanlığı’a Mahmut Demirkan, divan başkan Vekilliği’ne Osman Kuşiçu ve KatipÜyeliklere de Mehmet Karanfil  ve Saim Karadeniz seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, konuşan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Kudret Kalkan, tüm katılımcılara hoşgeldiniz diyerek, kongre için yeterli çoğunluğun sağlandığını belirterek kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Faaliyet Raporu, Gelir Gider Bilançosu, Tahmini Bütçe okundu.

Ayrı ayrı yapılan oyama ile Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Gelir Gider Bilançosu ve Tahmini Bütçe oybirliği ile kabul edildi.

Daha sonra Kudret Kalkan başkanlığındaki kırmızı liste ve Salih Özkan başkanlığındaki beyaz liste ile seçimlere geçildi.

Seçimler öncesi Özkan ve Kalkan bire konuşma yaptılar ve kongrenin hayırlı uğurlu olmasını dilediler ve konuşmalarının sonunda birbirlerine başarılar dilediler ve oylamaya geçildi.

Genel Kurul’da oy kullanma hakkına sahip 185 üyeden 155’i oy kullanırken, 1 oy boş, 1 oy da geçersiz sayıldı. Saat 17.00’de açılan sandıkta 89 oy alan Salih Özkan önderliğindeki beyaz liste kazanırken; Kudret Kalkan önderliğindeki kırmızı listeye ise, 64 oy çıktı.

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Başkan: Salih Özkan

Yönetim Kurulu: Feyzi Cinci, Ahmet Toz, Önder Tokmak, Mustafa Güvercin, Erkan Yanık, Hasan Demirkol. Denetleme Kurulu: Mutlu Gezer, Gülşen Çınar, Esen Çetin

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı