HESABIM
Üye Ol

Bezbaş aday adaylığı dosyasını Yatıkçı’ya teslim etti

Bezbaş aday adaylığı dosyasını Yatıkçı’ya teslim etti

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Bezbaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, Keşan Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu 16 Ekim 2018 Salı günü yaptı. Bezbaş ile beraberindeki Keşan Belediye Meclis aday adayları başvuru dosyalarını CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı’ya teslim etti. Yatıkçı: “Mustafa Bezbaş başvuruyu yapan ilk kişi oldu” Yatıkçı, yaptığı açıklamada, “Arkadaşlarıyla birlikte belediye başkanlığı...

Haberin Tarihi: 18 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:778 defa okundu.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Bezbaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, Keşan Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu 16 Ekim 2018 Salı günü yaptı.

Bezbaş ile beraberindeki Keşan Belediye Meclis aday adayları başvuru dosyalarını CHP Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı’ya teslim etti.

Yatıkçı: “Mustafa Bezbaş başvuruyu yapan ilk kişi oldu”

Yatıkçı, yaptığı açıklamada, “Arkadaşlarıyla birlikte belediye başkanlığı aday adaylığına müracaat eden Sayın Mustafa Bezbaş başvuruyu yapan ilk kişi oldu. İlk adımı attı ve bu sürecin hayırlı geçmesini diliyorum” dedi.

Bezbaş: “Belediye başkanlığı iki

dönemden fazla yapılmamalı”

Başvuru dosyasını teslim eden Bezbaş ise, şunları söyledi: “Sevgili Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarım, adaylık açıklamamıza değil, dosya teslimi için buraya geldik. Bugün Keşan siyasetine yeni yüzler kazandırma mücadelemizin başarılı olduğunu görüyorum. Çok değerli arkadaşlarım, arkadaşlarımız incelik yaptılar. Keşan’ı başka bir vizyona taşıdılar, iri bir kasabayı kent haline getirme vizyonumuza paydaş oldular. Ben burada kendi mesleklerinde başarılı olmuş maddi olarak bir takım şeylere ihtiyacı olmayacak, belediyemizden bu konuda talepleri olmayacak arkadaşlarımıza bir ekip oluşturmak istedik. Sizlerin karşısına pırıl pırıl bir ekiple çıktık bundan sonra partimizde ekibimize katkıda bulunacak, belediye meclis üyesi adaylarımız başvuruda bulunacak. Dün Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Özcan’ı da adaylık açıklamamıza davet ettik ve kendisiyle tarihi bir konuşma yaptım. Orada Keşanlıların bütün düşüncelerini özel-genel diye düşünmeden kendisine ilettim. Artık takdir kendisinindir. Benim anlayışıma göre; belediye başkanlığı iki dönemden fazla yapılmamalıdır”

Bezbaş ile dosyalarını teslim eden aday adayları ise şöyle: Dr. Tayyar Tavşankoru, Çiftçi Mehmet Gümülcineli, daha önce İlçe Yönetiminde olan Ferit Akın, Medya Keşan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam, Biyoloji Öğretmeni Banu Saygı, Diş Hekimi Mustafa İşbaşar, daha önce İlçe Yönetiminde olan Edebiyat Öğretmeni Anıl Çakır, Pazarcı Esnafı Yılmaz Karataşoğlu.

Bezbaş, 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 112.00’de de CHP Keşan İlçe Merkezi’nde aday adaylığı ile ilgili bir basın açıklaması yapacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı