Manşet Siyaset

Bezbaş, “Özcan’ı kutluyorum.Sandık konmadığı için kendimi kaybetmiş saymıyorum”

Bezbaş, “Özcan’ı kutluyorum.Sandık konmadığı için kendimi kaybetmiş saymıyorum”
CHP Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Bezbaş, 9 Şubat 2014 Pazar günü mevcut Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın yeniden aday olarak açıklanmasının ardından bir yazılı açıklama yaptı.
1619160_1531938300363841_1771938473_n
Bezbaş’ın açıklaması şöyle;
“Mehmet Özcan’ı kutluyorum. Açıklanan sonuç herkese hayırlısı olsun.
Ekip olarak iyi çalıştığımızı düşünüyorum. İyi mücadele ettik, süreci iyi değerlendirdik,emek verdik. Bana destek olan arkadaşlarıma ve tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Ekipteki arkadaşlarımın büyük emeği var. Eğitim camiasından gelen bir birey olarak aday adaylığı çalışmalarımı bu kimliğime yakışır biçimde sürdürdüm, onları en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım ve eğitim camiasından da çok büyük destek gördüm. Bu camiadan biri olarak da bana verdikleri destekten ötürü onlara çok teşekkür ediyorum.
Bir sandık konulsaydı, bir ön seçim yapılsaydı, oradan çıkamazsam kaybettim diye düşünürdüm. Şu anda kaybedilmiş bir şey yok. Bir yarış olmadı. Kendimizce genel merkezle bir denge kurmaya çalıştık.
Varolduğum, sağ olduğum sürece CHP’de hizmete devam edeceğim. Siyaset bugünlük değil benim için, uzun soluklu bir iş, yolculuğumuz devam edecek. Toplum yararına çalışmaya devam edeceğim.
Keşan’ın temiz bir aday adaylığı süreci geçirdiğini düşünüyorum. Aday adayı arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Hepsi sağduyulu davrandılar. Başka yerlerde bu süreçte centilmenlik dışı davranışların olduğunu gördük, özellikle sosyal medya paylaşımlarında bunu gördük. Keşan’da böyle bir şey yaşanmadı. İnsanlar birbirlerine olan saygılarını kaybetmediler. Bu nedenle aday adayı arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Tüm halkımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL