Kültür Sanat Okuma Sayısı: 121

Biga’da “14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” 9 Ekim’de açılacak

 Çanakkale’nin Biga ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek “Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” 9 Ekim’de başlayacak. Biga Kapalı Pazar Yeri’nde yapılacak fuar 2 gün sürecek. Biga Ticaret ve Sanayi Odası..

Biga’da “14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” 9 Ekim’de açılacak
 Çanakkale’nin Biga ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek “Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” 9 Ekim’de başlayacak. Biga Kapalı Pazar Yeri’nde yapılacak fuar 2 gün sürecek.
Çanakkale’nin Biga ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek “Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” 9 Ekim’de başlayacak. Biga Kapalı Pazar Yeri’nde yapılacak fuar 2 gün sürecek. ( Serten Akkaya – Anadolu Ajansı )

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlediği basın toplantısında, geçen yıl fuara 134 firmanın katıldığını hatırlattı.

Bu sene fuara 100 civarında firmanın katılmasını beklediklerini belirten Doğan, “Koronavirüs salgını nedeniyle gerekli tedbirleri alarak fuarımızı açmaya karar verdik. Ticaret Bakanlığı, Odalar Birliğinden ve Çanakkale Valiliğinden gelen yazıda, açık alan pazar yerimizde fuar yapılabilir kararı çıktı. Şu ana kadar fuara 25 firma ile sözleşme imzalayarak startımızı verdik.” diye konuştu.

ÇANAKKALE (AA) –

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL