Bölgeden Güncel Manşet

Bilal Özcan Ajans Press Genel Müdür Yardımcısı oldu

Bilal Özcan Ajans Press Genel Müdür Yardımcısı oldu

Haber Merkezi

İstanbul (Anayurt)-Türkiye’nin Medya Takip Sektöründe öncü ve pazar lideri firmalarından  Ajans Press’e Genel Müdür Yardımcısı olarak Bilal Özkan atandı. Bilal Özkan, Ajans Press’in Satış, Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olacak.

Daha önce İttifak Holding bünyesinde Adese AVM’leri Halkla İlişkiler Ankara Bölge Sorumlusu olan ve Adese Konya Genel Merkezinde Kurumsal İletişim Uzman Yardımcılığı görevlerini yürüten Bilal Özkan, 2011 yılında Ajans Press ailesine Bölgeler Koordinatörü olarak katıldı. Kısa sürede önemli başarılara imza atan Özkan, 01 Ocak 2013 itibarı ile Ajans Press Satış Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Ajans Press 1953 yılından itibaren Yurtdışında 5 Ülke’de, Türkiye genelinde ise 42 ilde temsilcilikleri bulunan, sektörün en büyük pazar payına sahip kuruluşudur. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girmiştir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL