HESABIM
Üye Ol

BİLBORD YAZILARI..

       Hilmi DİNÇER  hdincer@kesanpostasi.com   İstanbul’dayım. Ortaköy’de ve yolumun üzerinde bulunan dev bilbortlarda  görüntüler eşliğinde şu yazılar yazıyor:” Yemen’de çocuklar açlıktan ölüyor.” “Onlara yardım edin!” İyi de be kardeşim ama; sırf Şii Mezhepli oldukları için, Yemen’de çocukları kim öldürüyor?  Vehabi Mezhebine sahip ve de ülkemizi dahi, bu mezhep aracılığı ile etkilemekle kalmayıp, ülkemize...

Yazar: Hilmi Dinçer - Yazının Tarihi: 6 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:242 defa okundu.

       Hilmi DİNÇER

 hdincer@kesanpostasi.com

 

İstanbul’dayım. Ortaköy’de ve yolumun üzerinde bulunan dev bilbortlarda  görüntüler eşliğinde şu yazılar yazıyor:” Yemen’de çocuklar açlıktan ölüyor.” “Onlara yardım edin!”

İyi de be kardeşim ama; sırf Şii Mezhepli oldukları için, Yemen’de çocukları kim öldürüyor?  Vehabi Mezhebine sahip ve de ülkemizi dahi, bu mezhep aracılığı ile etkilemekle kalmayıp, ülkemize yardım eden Suuidi Arabistan.

Şimdi biz eski Camii’de dilenip, yeni Camii’de sadaka mı vereceğiz. Yani; Suudi Arabistandan aldığımız yardımları Vehabi olmadıkları için, Suudi Arabistan tarafından, Yemen’de öldürülen zavallı  Şii kökenli insanlara mı vereceğiz!?

Her şeye rağmen Türkiye bir yolunu bulup, Yemen’e yardım elini uzatabilir. Ancak; şu Vehabilik  ve yöneticilerimizin kafasındaki Şii düşmanlığı olmasa!

Vehabilik ne mi? Bunu bir sonraki yazımda paylaşalım…

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı