TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 262.048
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.822
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 122
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.096
Eğitim Güncel Okuma Sayısı: 488

BİR ELİNDE ÇOBAN SOPASI, BİR ELİNDE KİTAP

Selim BEKAR UZUNKÖPRÜ-UHA Uzunköprü Çöpköy Mahallesinde Bora Güdaç’ın Bir elinde kitap , bir elinde çoban sopası 14 Temmuz 2021 tarihinde gazetemize konuşan Bora Güdaç, 2016 Yılında Edirne Süleyman Demirel Fen..

BİR ELİNDE ÇOBAN SOPASI, BİR ELİNDE KİTAP

Selim BEKAR

UZUNKÖPRÜ-UHA

Uzunköprü Çöpköy Mahallesinde Bora Güdaç’ın Bir elinde kitap , bir elinde çoban sopası 14 Temmuz 2021 tarihinde gazetemize konuşan Bora Güdaç, 2016 Yılında Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi Okuluna 2016 yılında başladığını,2020 yılında muzun olduğunu söyledi.

Güdaç Sözlerine şöyle devam etti. “Hayalim hep doktor olmaktı. 2020 Yılında girdiğim üniversite sınavlarında başarılı olunca  tercihimi  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesini kullandım.Ailemin çok büyük desteğini görüyorum. Ailem Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşıyor. Tatillerde bende hayvanlarımızı güderek Aileme destek olmaya çalışıyorum.Hayvanlarımızı otlatırken  Kitaplarımı okuyarak derslerimi yapıyorum.”

Bora Güdaç 18.01.2002’De Doğdu. İlkokul ve ortaokulu Çöpköy’de okudu.Lise eğitimini Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi’de bitirdi, Üniversite eğitimini ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’de devam ediyor.

Keşan Postası  olarak genç kardeşimize eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL