Güncel Kültür Sanat Manşet Okuma Sayısı: 22

“Bir Evlenme Teklifi/Ayı” adlı oyun ilgi gördü…

       Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri çerçevesinde Keşan’a gelen Tiyatro Monimol     9 Ocak 2014 Perşembe günü “Bir Evlenme Teklifi” adlı oyunu sergiledi.                  ..

“Bir Evlenme Teklifi/Ayı” adlı oyun ilgi gördü…

       Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri çerçevesinde Keşan’a gelen Tiyatro Monimol     9 Ocak 2014 Perşembe günü “Bir Evlenme Teklifi” adlı oyunu sergiledi.

 376_tiyatro                     

Anton Çehov’un yazdığı ve Yılmaz Gruda’nın Türkçe’ye çevirdiği oyunu Gizem Taştan, Mert Paşaoğlu, Zuhal Deliağaoğlu, Ahmet Sonkan Yıldırım oynadı. Oyunun yönetmenliğini ise Ekip Monimol yaptı.

                       Saat 19.30 sıralarında başlayan oyunu Keşan Belediye Meclisi Üyesi Samet Serdar Dinçer, CHP Keşan İlçe Teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda tiyatrosever izledi.

                       Oyun sonrası Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan adına ekibe çiçek takdim eden Dinçer, oyunculara sergiledikleri güzel oyun ve performansları nedeniyle teşekkür etti.

                       Tiyatroda görev alan Gizem Taştan’ın Keşanlı olduğuna vurgu yapan Samet Serdar Dinçer, “Gizem kardeşimizin annesi de CHP Keşan İlçe Teşkilatı yöneticilerinden Nurhan Taştan. Kendisi hem annesi hem de CHP Keşan İlçe Başkanlığı adına oyunculara çiçek takdim edecek.“ dedi.

                       Çiçek takdimlerinin ardından Dinçer, Keşanlı Şair Osman Coşkun’un yeni çıkardığı kitabından bir şiirini okudu ve oyunculara bir kez daha teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL