TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Kültür Sanat Okuma Sayısı: 359

Bir grup sanatçı 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle bir klip hazırladı (Videolu)

Yazarımız Yeşim Değer’in de dahil olduğu Edebi işler topluluğu, 21 Mart Dünya Şiir Gününden sonra bu seferde 27 Mart Dünya Tiyatro Günü için, sanat dünyasının ünlü isimlerinin de katılım sağladığı..

Yazarımız Yeşim Değer’in de dahil olduğu Edebi işler topluluğu, 21 Mart Dünya Şiir Gününden sonra bu seferde 27 Mart Dünya Tiyatro Günü için, sanat dünyasının ünlü isimlerinin de katılım sağladığı kliple gündeme geldi.

Her yıl 27 Mart günü ITI merkezleri ve dünya çapında tüm tiyatro grupları tarafından kutlanan bu günü, başkanlığını Buse Malkoç’un yaptığı, sanatseverler tarafından kurulan @edebiişler topluluğu da yine hazırladıkları anlamlı bir kliple kutlayarak sanata verdikleri önemi bir kez daha kanıtladılar.

Aydınlık Kent Oyuncuları tiyatrosu tarafından düşünülerek hayata geçirilen klip projesi YouTube ve aynalarülkesi.com da yayınlandı.

Projeye katılan isimler ise şöyle; Hakan Bilgin, Janset, Erdal Bayrakoğlu, Ulaş Gürdal, Burhan Sırmabıyıkoğlu, Şirin Aksu, Şahin Örgel, Okan Selvi, Tuğçe Karabayır, Erkan Karadeniz, Jale Demirdöğen, Mert Fırat, Ümmühan Tunçtürk, Serkan Yakın, Selma Niron, Defne Ada, Çetin Karagöz, Selay Şişkooğlu, Serkan Aydın, Yeşim Değer, Ece Sever, Buse Malkoç, İzel Fenerci, Atilla Ahmet Taşdemir, Hatice Işık, Zeynep Kutsal Dalamanlı, Mehmet Uyanık, Nihal Yıldız, Serhat Devran, Aysel Yetiş, Rümeysa Altan, Özgül Asan, Meltem Güdemezoğlu, Zeynep Yazıcı, İdil Çöl, Metehan Malkoç, Atakan Çivici, Emre Ata, Birkan Çakmak, Yasin Akgül, Elif Ahi, Nurcan Özgür Gök, Ferhat Özkalaycıoğlu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL