Siyaset Okuma Sayısı: 15

Bircan: “Düne kadar kaynak nerede diye soranlar bugün bizden kopya çekiyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Keşan’a bağlı 7 köyü gezerek, “Düne kadar kaynak nerede diye soranlar bugün bizden kopya çekiyor. Biz bütün hesaplarımızı yapıp iktidara hazırlandık” dedi. CHP’li..

Bircan: “Düne kadar kaynak nerede diye soranlar bugün bizden kopya çekiyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Keşan’a bağlı 7 köyü gezerek, “Düne kadar kaynak nerede diye soranlar bugün bizden kopya çekiyor. Biz bütün hesaplarımızı yapıp iktidara hazırlandık” dedi.

altıntaş cumhuriyet mah cumhuriyet mah2 çobançeşme

CHP’li Erdin Bircan, Keşan CHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen muhtarlar kahvaltısına katılarak köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların yoğun katılımına teşekkür eden Bircan, “Muhtarlar hemşehrilerimizle ilk teması yapan, onların sorunlarını çözmeye çalışan çoğulcu demokrasinin temel taşlarıdır. Ancak bugün sarayla birlikte anılır olmaları en çok siz muhtarlarımızı rahatsız ediyor. Cumhuriyet sarayların olmadığı bir rejimdir” diye konuştu. Kahvaltıya Edirne CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan CHP İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve ilçe yönetimi, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkrıkçı ve üyeleri de katıldı.

karacaali karasatı küçük doğanca lalacık

Erdin Bircan, İl Genel Meclis Başkanı ve üyeleri ile Keşan’a bağlı köylere yaptığı ziyaretlerini bugün de sürdürdü. Küçük Doğanca, Karasatı, Çobançeşme, Altıntaş, Karacaali, Maltepe, Lalacık köylerinde çiftçilerle buluşan Erdin Bircan, “Çiftçimizin dertlerine çare olacak bir Önce Türkiye programıyla karşınızdayız. Biz 7 Haziran’da Yaşanacak Bir Türkiye programı ile çiftçimize mazotu 1 lira 50 kuruştan verme sözü verdik. Hükümeti kurdurmayan Cumhurbaşkanı ve koalisyon görüşmelerini çözümsüzlüğe sokan AKP yüzünden dolarda ciddi artış meydana geldi ve biz de mazotu 1 lira 80 kuruş olarak düzenlemek zorunda kaldık. Düne kadar kaynak nerede diye soranlar bugün bizden kopya çekiyor. Biz bütün hesaplarımızı yapıp iktidara hazırlandık.” dedi. “7 Haziran öncesi olduğu gibi, şimdi de gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Biz köyde büyüdük, köylünün derdini de çok iyi biliyoruz, çözüm yollarını da” diyen Erdin Bircan köylülerden tam destek sözü aldı.

maltepe mıhtar

Erdin Bircan  akşam Milletvekili Gaytancıoğlu, Belediye Başkanı Özcan, önceki dönem Milletvekili Kemal Değirmendereli, İlçe Başkanı Gümülcineli, ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve CHP’lilerle birlikteKeşan Cumhuriyet Mahallesini ziyaret etti. Soğuk ve yağışa rağmen kalabalık bir grup ile ziyaretlerini gerçekleştiren Erdin Bircan kahvelerde vatandaşlarla buluştu. “Gençlerimize adadığımız Önce Türkiye Programımızı anlatıyoruz. Gençlerimizin sorunlarını çözersek ülkemizin sorunlarını çözeriz. Gençlerimiz işsiz kalmayacak, eğitimlerinde ve iş kurduklarında sürekli devlet tarafından desteklenecek” diyen Bircan, öğrencilerin yurt sorununu da çözeceklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL