Güncel Okuma Sayısı: 28

Bircan: “FETÖ’de, PKK’da, HDP’de AKP’nın yol arkadaşlarıdır.”

Anayasa değişiklikleriyle ülkemizi tek adamlığa götürmek isteyen AKP halkımızda gerekli desteği bulamayınca en iyi yaptığı şeyi tekrar yapmaya çalışıyor. Yol arkadaşlarını CHP’ye yamaya çalışıyor. EY AKP sen her adımı bunlarla..

Bircan: “FETÖ’de, PKK’da, HDP’de AKP’nın yol arkadaşlarıdır.”

Anayasa değişiklikleriyle ülkemizi tek adamlığa götürmek isteyen AKP halkımızda gerekli desteği bulamayınca en iyi yaptığı şeyi tekrar yapmaya çalışıyor. Yol arkadaşlarını CHP’ye yamaya çalışıyor. EY AKP sen her adımı bunlarla attın, başkanlık pazarlığını İmralı ile yaptın, sen önce hesap vereceksin.

mgk recep-tayyip-erdogan-la-fethullah-gulen-karsilasabilir

2004’te Milli Güvenlik Kurulu kararına rağmen FETÖ’yü besleyip büyüten kimlerdi? Bu kararları hiç uygulamadık diyen övünen kimdi?  Meclis kürsüsünde FETÖ dedi diye rahmetli Kamer Genç’e saldıran siz değil miydiniz? Ağlayarak  “Dön hoca efendi, bitsin bu hasret” diyen AKP’liler değil miydi? FETÖ’yü övemeyen tek AKP’li bakan, milletvekili veya yönetici var mıdır?  Siz FETÖ ile göbekten birbirinize bağlıydınız. Milli orduya kumpası beraber kurdunuz.

70071 akp-ve-hdp-kardesligi_783632

Oslo’da PKK ile kim görüştü? Habur’da PKK’lıların ayağına mahkemeleri kim götürdü? Pişman değilim diyen PKK’lılara pişmanlık yasalarını kim uygulattı? Dolmabahçe’de mutabakata kimlerle vardınız? Neyin mutabakatıydı o? Başkanlık mutabakatı mı? Oslo’ya arkadaşları ben gönderdim, hesabı olan benden sorsun diyenler önce şehitlerin, bomba depolarına dönen şehirlerin hesabını versin.

akit yalcin-akdogan

AKP anayasa değişikliği dedikleri ihanet değişikleri milletimizde karşılık bulamayınca yalanla CHP’ye saldırıyor. Bu anayasa değişikliğine karşı çıkmak sadece CHP’nin değil ülkesini, cumhuriyetini, bağımsızlığını, demokrasisini seven her vatandaşın görevidir. Her şeyi kutuplaştıran, ülkeyi bölen AKP’nin Türkiye’yi Suriyeleştirmesine, hatta Suriye’den daha kötü duruma düşürmesine izin veremeyiz. Zaten Başkanlık anayasaları da Esat’ın rejiminin bir kötü kopyası çıktı. Getirilmek istenen ihanet teklif de bir zamanlar AKP’nin kardeşim dediği, sonra hain Eset olan Esad’ın başkanlığından kopya çıktı.

Sürekli kandırılan AKP’nin yeniden kandırılmayacağının bir garantisi mi var?

 

CHP ülkenin geleceği için HAYIR diyecek.

Erdin BİRCAN
CHP Edirne Milletvekili

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL