HESABIM
Üye Ol

Bircan, “İnce 80 milyonun Cumhurbaşkanı Olacak”

Bircan, “İnce 80 milyonun Cumhurbaşkanı Olacak”

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 8 Mayıs 2018 Salı günü CHP Keşan İlçe Binası’nda bir basın açıklaması yaparak, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adayı olması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Saat 13.00’te başlayan toplantıya CHP Keşan İlçe Başkan Vekili Hasan Çıkıkçı, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik,  CHP Edirne Milletvekili Aday...

Haberin Tarihi: 9 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:958 defa okundu.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 8 Mayıs 2018 Salı günü CHP Keşan İlçe Binası’nda bir basın açıklaması yaparak, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adayı olması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Saat 13.00’te başlayan toplantıya CHP Keşan İlçe Başkan Vekili Hasan Çıkıkçı, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik,  CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Gümülcineli ile yönetim kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı Nasip Çakır ile partililer katıldılar.

İlk olarak konuşan Çıkıkçı, “Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin mitingine ve 24 Haziran’da yapılacak seçime CHP Keşan İlçe Örgütü olarak hazırız.” dedi.

 

Daha sonra söz alan Bircan da, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı Adayı olarak açıklanmasından sonra AKP’yi korku sardığını ve İnce’nin 80 milyonun Cumhurbaşkanı olacağını belirterek, “Seçimlere 47 gün kaldı. Bu günlerde seferberlik ilan ediyoruz. Bu ülkenin bir daha geri dönüşü yok. Tayyip Erdoğan diktatörlüğünden bu ülkeyi kurtaracağız. Bu seferberlikte hepimize görev düşüyor.” dedi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı