Bircan: Şehit haberi almayalım artık

Bircan: Şehit haberi almayalım artık

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan seçimlerin yaklaşması ile ard arda şehit haberlerinin geldiğine dikkat çekerek, “Oy uğruna, seçim uğruna gencecik çocuklarımızı Afrine, Membiç’e sürüyorlar. Güneydoğu’dan şehit haberleri gelmeye başladı tekrar. Ciğerim yanıyor, bizim evlatlarımız artık şehit olmasın, şehit haberi almayalım artık” dedi. CHP Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan seçim çalışmaları...

Haberin Tarihi: 21 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:417 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan seçimlerin yaklaşması ile ard arda şehit haberlerinin geldiğine dikkat çekerek, “Oy uğruna, seçim uğruna gencecik çocuklarımızı Afrine, Membiç’e sürüyorlar. Güneydoğu’dan şehit haberleri gelmeye başladı tekrar. Ciğerim yanıyor, bizim evlatlarımız artık şehit olmasın, şehit haberi almayalım artık” dedi.

CHP Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan seçim çalışmaları kapsamında Havsa’nın Arpaç, Musulça ve Hasköy’de yurttaşlarla buluşarak gelen şehit haberlerine isyan etti.

CHP’li Bircan Arpaç Köyünde yoğun ilgi ile karşılandı. Bircan CHP programını anlatırken, “Bugün 3 şehit haberi aldık yine, ciğerimiz yanıyor. Oy uğruna, seçim uğruna gencecik çocuklarımızı Afrine, Membiç’e sürüyorlar. Bizim ne işimiz var Membiç’te? Güneydoğu’dan şehit haberleri gelmeye başladı tekrar. Evlatlarımız artık şehit olmasın, şehit haberi almayalım artık” diye konuştu.

Bircan Musulça Köyünde de yurttaşlarla buluştu. Musulçalı yurttaşlara CHP’nin huzur programını anlatan Bircan, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ülkemize huzur getireceğim diye yola çıktı. Partimizi programı da huzur için. Biz ülkemizi yine huzurlu bir yer yapacağız” dedi. Musulçalılar destek sözü vererek, rekor kıracaklarını söyledi.

Hasköy’e geçen Bircan çiftçilerin yaşadıkları sorunları hatırlatarak, “Mazotu 3 liradan alacak çiftçimiz. Sözümüz söz. 24 Haziran’da ülkemiz huzura, çiftçimiz rahata kavuşacak” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı