Siyaset Okuma Sayısı: 13

Bircan’dan Kurban Bayramı kutlaması…

Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekiştiği bir bayramın özlemi içerisindeyiz. İnsanların arasındaki sevgi ve saygının perçinlendiği bayram günlerinde dargınlıkların sona ermesi, herkesin barış içerisinde kardeşçe kucaklaşması..

Bircan’dan Kurban Bayramı kutlaması…

Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekiştiği bir bayramın özlemi içerisindeyiz. İnsanların arasındaki sevgi ve saygının perçinlendiği bayram günlerinde dargınlıkların sona ermesi, herkesin barış içerisinde kardeşçe kucaklaşması ulusumuzu daha da güçlü kılacaktır.

CHP Edirne 25. dönem milletvekili adayı Erdin Bircan. (AA Arşivi - Anadolu Ajansı)

Yaşanacak Bir Türkiye için; zor günleri aşacak, Önce Türkiye diyerek aydınlık yarınlarda bayramlarımızı tekrar coşkuyla kutladığımız günlere kavuşacağız. Cumhuriyetimize sahip çıktıkça, onun etrafında kenetlendikçe, aşamayacağımız güçlük yoktur. Bayram coşkusu ile kutlanacak nice bayramlar yakındır.  Ülkemizin üzerini kara bulutlarla örtmeye çalışanlara bu halk asla izin vermeyecektir.

Edirneli hemşehrilerimin, yurttaşlarımızın ve İslam dünyasının Kurban Bayramını kutlar; Bayramın tüm insanlığa huzur, barış, kardeşlik, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim. Bayramımız kutlu olsun.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL