TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 362

BİZ DAHA BÜYÜMEDİK (YAŞASIN 23 NİSAN )

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı… Atamızın tüm çocuklara armağanı. Çocukları çok seven M. K. Atatürk, “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir,”..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı… Atamızın tüm çocuklara armağanı. Çocukları çok seven M. K. Atatürk, “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir,” gibi sözleriyle de çocuklara olan sevgisini dile getirmiş, TBMM’nin açılış tarihi olan 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiştir.

Edebi İşler Topluluğu bu özel güne kayıtsız kalmadı ve büyümeyen   çocuklar olarak ekip arkadaşlarıyla birlikte, çocuklara bayram coşkusunu yaşatmak için güzel bir klip hazırladı. İçeriğinde büyümeyen çocukların çocukluk anılarını anlattıkları ve hâlâ çocuk olanların sevimli videoları olan klip sosyal medyada büyük ilgi gördü. Klipte köşe yazarımız Yeşim Değer ve değerli ekip arkadaşları Meltem Güdemezoğlu, Buse Malkoç, Serkan Aydın, Hatice Işık, Ece Sever, Ayşegül Yetiş, Yıldız Segâh Güngör ve Aysel Yetiş yer aldı. Klip youtube kanalında ve diğer sosyal medya mecralarında yayınlanmaktadır. Edebi işler topluluğuna bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL