HESABIM
Üye Ol

BODRUM KIŞ TROFESİ’NDE TEKİRDAĞ’LI YELKENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

BODRUM KIŞ TROFESİ’NDE TEKİRDAĞ’LI YELKENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

03 – 06 Ocak 2019 tarihlerinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde gerçekleştirilen, Rusya ve Türkiye’den 10 kulübün katılımıyla düzenlenen Bodrum Kış Trofesi’nde 100 sporcu Optimist ve Laser sınıflarında mücadele gösterdi. Yarışlara 23 kişilik kafile ile katılan Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü sporcuları düzenlenen dokuz yarışın sonucunda kazandıkları muhteşem başarı ile kürsüyü rakiplerine kaptırmadılar. Optimist sınıfında Ekin Su Gökkurt,...

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:245 defa okundu.

03 – 06 Ocak 2019 tarihlerinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde gerçekleştirilen, Rusya ve Türkiye’den 10 kulübün katılımıyla düzenlenen Bodrum Kış Trofesi’nde 100 sporcu Optimist ve Laser sınıflarında mücadele gösterdi.

Yarışlara 23 kişilik kafile ile katılan Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü sporcuları düzenlenen dokuz yarışın sonucunda kazandıkları muhteşem başarı ile kürsüyü rakiplerine kaptırmadılar.

Optimist sınıfında Ekin Su Gökkurt, Melike Neva Bostancı, Nil Sebla Yulaf, Melis Bolat ve Kutsal Güneş Kurnaz, Laser 4.7 sınıfında ise Meriç Erdağlı, Zülal Alev Erkan ve Cem Eren podyuma çıkarak madalyalarını aldılar.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı