TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Spor Okuma Sayısı: 152

Bölgesel Amatör Lig Başladı

Bölgesel Amatör Lig 9 Haziran 2021 Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla başladı. Oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;   1. BÖLGE 1. Grup Alibeyköyspor -Bağcılarspor 1-1 Beykoz- Cevizli Anadoluspor 1-0 2. Grup..

Bölgesel Amatör Lig Başladı

Bölgesel Amatör Lig 9 Haziran 2021 Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla başladı.

Oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;

 

1. BÖLGE 1. Grup
Alibeyköyspor -Bağcılarspor 1-1
Beykoz- Cevizli Anadoluspor 1-0

2. Grup
17.00 Sultangazispor-Dudulluspor: 2-0
Uzunköprüspor (bay)

3. Grup
Maltepespor-Kartal Bulvarspor 2-2
Kilimli Bld (BAY)

4. Grup
Karasuspor -Hendekspor 2-3
Erenlerspor (bay)

Hereke Yıldızspor-Kullar 1975 SK0-1
Başiskele D.Tepespor – Değirmenderespor: 3-1

6. Grup
Yuvacıkspor- Karamürselspor2-2
Çilimli Bld (Bay)

7. Grup
Mustafakemalpaşa Belediyespor -Elmasbahçelerspor: 3-1
İnegöl Kafkasspor – Görükle İpekspor: 0-1

8. Grup
Gülbahçespor – Nilüfer 2021: 1-2
Bigaspor (Bay)

2. BÖLGE

1. Grup
Yeşilovaspor- Torosgücü: 1-2
Buca Zaferspor- Torbalıspor: 4-1

2. Grup
İzmirspor-Aliağa Futbol AŞ: 1-3
Çiğli Bld (bay)

3. Grup
Ahmetli Bld -Hacırahmanlıspor: 1-3
Manisa Sanayispor- Y.Emre Bld: 1-0

4. Grup
Azotspor – Tavşanlı Linyitspor: 0-1
Ayvalıkgücü (bay)

5. Grup
Anadolu Ünv -Eskişehir Yunus Emre: 1-2
Bilecik Bayırköyspor (bay)

6. Grup
Akşehirspor -Gölyazı Bld: 1-3
Isparta 32 Emrespor (bay)

7. Grup
Yeşilova Belediyespor-Bucak Oğuzhanspor: 3-1
Kepez Bld (bay)

8. Grup
Kuşadasıspor- Sökespor: 1-0
İscehisarspor-Bolvadin Bld: 0-2

3. BÖLGE

1. Grup
Salarhaspor -Rize Özel İdarespor: 2-2
Çamlıhemşin Bld (bay)

2. Grup
Tonya Doğanspor-Sebat Gençlikspor: 0-0
Ordu 1967 SK- Ünye 1957 SK: 1-1

3.Grup
Atakum Bld -Boyabat 1968 SK: 0-2
Kastamonu Özel İdare (bay)

4. Grup
Erbaa Gençlikspor- Niksar Bld: 0-4
Amasya 1968 SK- Merzifonspor: 0-0

5. Grup
Talasgücü- Kayseri EMAR FK: 0-1
Çimentospor- Cumhuriyet Ünv: 2-1

6. Grup
Suvermez Kapadokyaspor- İdman Yurd 1925: 0-0

Düziçispor (bay)

7. Grup
Sincan Bld -Ankara TKİ: 2-2
Ankara DSİ (bay)

8. Grup
Bartınspor- Kurşunlu Bld: 2-1
Bolu Abant FK (bay)

4. BÖLGE

1. Grup
Antakya Bld- 15Temmuz İskenderunspor: 1-5
Gaziantep Ankas SK (bay)

2. Grup
Şanlıurfa BB -Viranşehir Sanayispor: 1-0
Elbistanspor -Türkoğlu Bld: 0-1

3. Grup
Silvan Bld-Diyarbakırspor: 0-3
Bismil 21 Sportif-Çınar Bld: 1-1

4. Grup
Bağlar Bld – Mazıdağı Fosfatspor: 3-0
Batman 72 Belediyespor (bay)

5. Grup
Muş Belediyespor-Muş Menderesspor: 2-0
Van Yolspor (bay)

6. Grup
Ulalarspor- Fırat Ünv: 0-3

Karlıova Yıldırımspor (bay)

7. Grup
Güroymakspor-1960 Silopispor: 0-1
Kurtalanspor (bay)

8. Grup
76 Iğdır Bld-Doğubeyazıt Bld: 1-1
Ilıca İdmanocağı – Yakutiyespor: 2-1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL