TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Dünya

Boris Johnson’ın yeni doğan oğluna doktorlarının adı verildi

İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile nişanlısının yeni doğan çocuklarına başbakanı corona hastalığı süresince tedavi eden iki doktor ile eşlerin dedelerinin adı verildi. Dış Haberler, 2 Mayıs (HİBYA) – İngiltere Başbakanı..

Boris Johnson’ın yeni doğan oğluna doktorlarının adı verildi

İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile nişanlısının yeni doğan çocuklarına başbakanı corona hastalığı süresince tedavi eden iki doktor ile eşlerin dedelerinin adı verildi.

Dış Haberler, 2 Mayıs (HİBYA) – İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile nişanlısının yeni doğan çocuklarına başbakanı corona hastalığı süresince tedavi eden iki doktor ile eşlerin dedelerinin adı verildi.

Boris Johnson’ un nişanlısı Carrie Symonds tarafından İnstegram hesabından duyurulan haberde yeni doğan bebeğin Wilfred Lawrie Nicholas Johnson adı verildi.

”Wilfred” Başbakanın dedesi, ”Lawrie” de nişanlısının dedesinin ismi iken Nicholas ismi de Boris Johnson’ u hastalığı sırasında tedavi eden Dr Nick Price ile Dr Nick Hart’ ın onuruna verildi. Doktorların ismi Nick, Nicholas isminin kısaltılmış hali.

Hibya Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL