HESABIM
Üye Ol

Boyalık, Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı…

Boyalık, Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı…

  Hüseyin Boyalık 3 Aralık 2018 Pazartesi günü belediye başkan aday adaylık başvurusunu yaptı. AK Parti Keşan ilçe Başkanlığı görevini  yürüten ve belediye başkanlığı için istifa eden Hüseyin Boyalık, saat 12.00’de ilçe başkanlığında belediye başkanlığı aday adaylık başvurusunu yaptı. Partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda Boyalık, AK Belediyeciliğin öneminin altını çizerek bu göreve talip olduğunu açıkladı. Hüseyin...

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:416 defa okundu.

  Hüseyin Boyalık 3 Aralık 2018 Pazartesi günü belediye başkan aday adaylık başvurusunu yaptı.

AK Parti Keşan ilçe Başkanlığı görevini  yürüten ve belediye başkanlığı için istifa eden Hüseyin Boyalık, saat 12.00’de ilçe başkanlığında belediye başkanlığı aday adaylık başvurusunu yaptı.

Partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda Boyalık, AK Belediyeciliğin öneminin altını çizerek bu göreve talip olduğunu açıkladı.

Hüseyin Boyalık başvurusu hakkında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

“Keşan Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı yoğun ve coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdik. Bu mutlu ve gururlu günümde yanımda olan teşkilatımızın her kademesine, değerli üyelerimize ve kıymetli Keşan halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Keşan’ın daha da gelişmesi, büyümesi için AK Belediyeciliğin önemini herkes biliyor. Bizler de “İzin Ver Keşan Daha İyisini Yapalım” diyerek bu kutlu yolculuğa çıktık. Partimize ve Keşan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı