Güncel Kültür Sanat Okuma Sayısı: 25

Bu fotoğraftakiler hangi sanatçımızın anne ve babası?

Sözü ve Besteleri sanat Dünyasında birçok isme kazanan, Söz ve Beste yönetmenliği ile ünvan kazanan özelikle bütün hakları ile satmış olan ve  Almanya’da yaşayan gurbetçi sanatçımız Yusuf Erkek’in aslen Nevşehirli..

Bu fotoğraftakiler hangi sanatçımızın anne ve babası?

Sözü ve Besteleri sanat Dünyasında birçok isme kazanan, Söz ve Beste yönetmenliği ile ünvan kazanan özelikle bütün hakları ile satmış olan ve  Almanya’da yaşayan gurbetçi sanatçımız Yusuf Erkek’in aslen Nevşehirli olan anne ve babasının yıllar sonra ortaya çıkan fotoğrafını kendisinin iznini alarak okurlarımız için  yayınlıyoruz.

Yazdığı ve önemli sanatçılara sattığı bestelerin sanat yaşamında önemli bir yeri olan Yusuf Erkek’in yeni albüm çalışmaları da bir hayli geciken Yusuf Erkek ayrıca bir çok dizi ve reklam teklifi aldığını açıkladı.

Erkek bu teklifleri değerlendirmek için zaman istediğini de dile getirerek,  “Albüm çalışmamı tamamlamak için gerekli hazırlıklar devam ediyor. Ayrıca birçok farklı projeye de imza atmak için çalışmalarım sürüyor. Kral TV ve birçok müzik kanalında şu anda ilk 10 larda yer almam beni çok mutlu ediyor.” dedi.

Alçak gönüllüğü, kalbinin güzelliği ve  duygusallığı ile tanınan Yusuf Erkek, kendisini dünyaya getiren anne ve babasının fotoğrafını yayınlamak için izin istediğimizde “Onlar benim için çok değerliler, canlarım ciğerlerim benim her şeyimler. Tabi ki onların fotoğraflarını kullanabilirsiniz. Allah onlara uzun ömürler versin. ” şeklinde konuştu.

Türk Müziğine böyle bir evladı veren Baba Şevket Erkek ile Anne Sekure Erkek’in de hoşgörüsünee sığınarak bu fotoğrafı yayınlıyor ve böyle duygulu ve karakterli bir evlat yetiştirerek Türk Müziği’ne kazandırdığınız  için  sizlere  de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL