Güncel Okuma Sayısı: 13

Bu Kadar da Olmaz…

ÖĞRENCİ SERVİS ŞÖFÖRÜ ALKOLLÜ ÇIKTI Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve öğrenci servislerine yönelik yapılan denetimde bir servis şöförü, alkollü olarak yakalanırken, bir minibüsçünün de ehliyetsiz..

Bu Kadar da Olmaz…

ÖĞRENCİ SERVİS ŞÖFÖRÜ ALKOLLÜ ÇIKTI

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve öğrenci servislerine yönelik yapılan denetimde bir servis şöförü, alkollü olarak yakalanırken, bir minibüsçünün de ehliyetsiz olduğu belirlendi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerince 18 Ekim 2018 Perşembe sabah 07.20 ile 08.30 arasında şehrin çeşitli noktalarında şehiriçi minibüs ve öğrenci servislerine yönelik denetim yapıldı. 72 aracın sorgulandığı denetimde, şehiriçi minibüslerde 1 araç sürücüsünün ehliyesiz olduğu, 3 aracın muayenesinin gecik olduğu, 2 aracın da fazla yolcu taşımacılığı tespit edildi.

ALKOLLÜ ÖĞRENCİ SERVİS ŞÖFÖRÜ

Öğrenci servislerinde yapılan denetimlerde ise 1 servis şoförünün 77 promil alkollü olduğu, 3 aracın güzargah belgesinin bulunmadığı ve 1 araçta ise bulunması zorulu olan malzemelerin bulunmadığı tespit edildi. Yapılan denetimlerde 13 bin 284 lira para cezası uygulandı.

Trafik ekiplerinin değişik tarih ve saatlerde bu tür uygulamalara devam edeceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL