HESABIM
Üye Ol

Bu Kırtasiyede Şehit Ailelerine Herşey Ücretsiz…

Bu Kırtasiyede Şehit Ailelerine Herşey Ücretsiz…

Haber: Erdoğan DEMİR Kamera-Fotoğraf: Alpcan DEMİR   Keşan’da sahipliğini Can Aymelek’in yaptığı Akar Kırtasiye’de Şehit Ailelerin kırtasiye ile ilgili alışverişinden ücret alınmıyor. Aymelek, bir şehit arkadaşı olduğunu belirterek “Ben bu arkadaşımın ailesinin zorluklarını görünce işyerimde şehit ailelerinin kırtasiye alışverişlerinden ücret almamaya karar verdim. Bu kararımın Keşan’daki esnaflara örnek olmasını diliyorum. Esnaflarımızın bu tür karar alması...

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1424 defa okundu.

Haber: Erdoğan DEMİR

Kamera-Fotoğraf: Alpcan DEMİR

 

Keşan’da sahipliğini Can Aymelek’in yaptığı Akar Kırtasiye’de Şehit Ailelerin kırtasiye ile ilgili alışverişinden ücret alınmıyor.

Aymelek, bir şehit arkadaşı olduğunu belirterek “Ben bu arkadaşımın ailesinin zorluklarını görünce işyerimde şehit ailelerinin kırtasiye alışverişlerinden ücret almamaya karar verdim. Bu kararımın Keşan’daki esnaflara örnek olmasını diliyorum. Esnaflarımızın bu tür karar alması onlara çok şey kaybettirmez. Benim aldığım bu kararı duyanlar, beni kutluyor ve bu davranışımın duyarlı bir davranış oldduğunu belirtiyorlar” dedi.

Akar Kırtasiye de Can Aymelek ile yaptığımız röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı