Çevre Güncel

Bu rezalete kim dur diyecek?

Mustafa Kemal Paşa’daki çevre rezaleti hala devam ediyor ERDOĞAN DEMİR- Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin hemen yanında açığa akan kanalizasyon görüntüleri bölgedeki..

Mustafa Kemal Paşa’daki çevre rezaleti hala devam ediyor

ERDOĞAN DEMİR- Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin hemen yanında açığa akan kanalizasyon görüntüleri bölgedeki çevre kirliliğini açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Okulu hemen yanında bulunan bir alanda hem okuldan gelen bir kanalizasyon borusu hem de okulun hemen karşısında bulunan kanalizasyonların açıktan aktığı bir kanalizasyon borusu bulunuyor.

Bu iki noktadan akan kanalizasyonlar ve atkı sular orada oluşan derecik gibi bir alanda sazlık alanda aşağıya doğru akıyor.

Keşan Belediyesi açıktan akan kanalizasyonun belediye yetkilileri tarafından nasıl fark edilemiyor. Bunu anlayamıyoruz” şeklinde konuşan vatandaşlar yetkililerin bu konuya duyarlılık göstermesini istedi.

Muhabirimiz Erdoğan Demir’in geçtiğimiz Ocak ayında ortaya çıkardığı ve o dönemde çalıştığı Volkan Gazetesi’nde yayınlanan haber üzerinde bu kadar zaman geçmesine rağmen hiç bir adım atılmayan konu ile ilgili olarak yaptığı haberle yeniden konuyu gündeme taşıdı.

İlçemize yakışmayan  bu çevre rezaleti için Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu bir kez daha göreve davet ediyor ve bu konuda gerekli çözümü üretmeye davet ediyoruz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL