Spor

Bu sahayı bu hale getirenlere yazıklar olsun

Erdoğan DEMİR- Keşanspor tarafından Güray Koşan’ın başkanlığında döneminde yaptırılan ve dönemin Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kemal Tutkun ve dönemin belediye başkanı Mustafa Ürek’in katkıları ile yapılan Keşanspor Halı Sahası bugün..

Erdoğan DEMİR-

Keşanspor tarafından Güray Koşan’ın başkanlığında döneminde yaptırılan ve dönemin Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kemal Tutkun ve dönemin belediye başkanı Mustafa Ürek’in katkıları ile yapılan Keşanspor Halı Sahası bugün yıkılmış ve bir hurda yığını halinde bulunuyor.

Keşan Postası olarak 2 Nisan 2013 yılında yine kötü bir halde bulunan tesisle ilgili bir haber yaparak durumu spor kamuoyunun gündemine taşımıştık ve bu haberin ardından kulüp burada bir düzenleme yaparak en azından kullanılabilir bir hale getirmişti.

Halı saha bugün tamamen kullanılmaz hale gelmiş ve etrafındaki tel örgüler ve sahadaki halı da toplanarak saha tamamen kullanılmaz bir halde bulunuyor.

Güray Koşan başkanlığı döneminde yapılan ve  Keşanspor’a iyi bir gelir kaynağı olarak düşünülen halı saha daha sonra yönetim kurulları tarafından pek önemsenmedi ve maalesef gerekli tadilat ve bakımı gerçekleşmeyince adeta bugünkü haline gelmesine imkan tanındı.

Bugünkü Keşanpor Başkanı Nehir Gergin ve Yönetim kuruluna  bu sahada emeği geçen bir eski yönetim kurulu üyesi olarak buradan sesleniyorum;

Sayın başkan ve yönetim kurulu üyeleri lütfen yok olan bu halı sahaya bir el atın ve burada bir çalışma yaparak bu Halı Sahayı tekrar Keşanspor’a kazandırın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL